Apmokėjimas
Už pramogų kuponus galite apmokėti internetu per pasirinktą e-bankininkystės plaformą (PAYSERA).

Galiojimas
Dovanų kuponas galioja 12 mėnesių nuo jo nupirkimo dienos. Kiekvienas kuponas turi unikalų numerį ir gali būti panaudotas tik vieną kartą. Susidarius išskirtinei situacijai, prašome kreiptis bendrasisiais kontaktais ir pasistengsime rasti abiems pusėms tinkamą sprendimą.

Pristatymas
Dovanų kuponas nurodytu el. paštu išsiunčiamas iš karto po užsakymo. Jei norite ir popierinės dovanų kupono versijos – jos pristatymas trunka 2-4 darbo dienas ir kainuoja 4€.

Grąžinimas
Įsigyti pramogų kuponai nėra grąžinami, išskyrus tuos atvejus, kai paslaugos teikėjas dėl netikėtai susiklosčiusių aplinkybių paslaugos suteikti negalėjo ir nepavyko susitarti dėl paslaugos pakeitimo kita panašia paslauga. Tokiu atveju kviečiame kreiptis į mus, pasistengsime rasti abiems pusėms tinkamą sprendimą.

Paslaugos įgyvendinimas
Parduotuvė parduoda dovanų kuponus ir neatsako už paslaugos teikėjo įgivendinimui keliamas sąlygas ir teikiamų paslaugų kokybę. Informacija ir kontaktai pateikiami atskirai prie kiekvieno kupono aprašymo ir yra tokia, kokią pateikė paslaugos teikėjai.

Transportavimo sąlygos
Kiekviena pramoga turi savo įgyvendinimo vietą. Prašome atkreipti į tai dėmesį prieš perkant kuponą. Jei tai transportuojama pramoga, transportavimo mokesčiai į kupono kainą neįeina ir yra derinami individualiai su paslaugos teikėju.